Witamy

Siemka Wam Pasjonaci , Jedna Pasja Jedna Miłość !

to i owo konopiowo

L

Lanrete

Guest
Miałem nie palić marihuany bo to nie zdrowo, najlepiej opierdolić krople rso . Ale do czego zmierzam, czy ta roślina daje Wam coś oprucz haju, apetytu,itp? bardziej chodzi o psychologię ,parapsychologię lub ewentualnie jakiś nadprzyrodzony dar bądz coś w tym rodzaju? Zapraszam do dyskusji.
 

pradawnyelf

Member
Member
Dołączył
Czerwiec 1, 2023
Posty
7
Punkty
3
Wiek
37
Miałem nie palić marihuany bo to nie zdrowo, najlepiej opierdolić krople rso . Ale do czego zmierzam, czy ta roślina daje Wam coś oprucz haju, apetytu,itp? bardziej chodzi o psychologię ,parapsychologię lub ewentualnie jakiś nadprzyrodzony dar bądz coś w tym rodzaju? Zapraszam do dyskusji.
W tym temacie mam naprawdę sporo do powiedzenia, oraz mogę się wypowiedzieć co do niektórych odmian które naprawdę mi pomagają i mam na to dowody. Tylko czy to kogoś zainteresuje, ale skoro zacząłem pisać to popisze. Od ładnych paru lat zmagam się z depresja której przecież nie ma, bo wystarczy wziąć się w garść. Tak się zbierałem w garść ze postanowiłem się zabić. Trafiłem na rok do Tworek, tam mnie faszerowali lekami , nowościami i promkami jak u Skrzata haha. I tak po poltora roku kiedy mnie wypuscili, poszedłem prosto na most swietokrzyski w wwa i postanowiłem skoczyć (nawet nie zdarzyłem wejść na barierkę) i mnie dwoch ludzikow znieruchomiała i powrot na poł roku do Tworek i ich cudowne witaminy. Wyszedłem ,,potem zacząłem chodzić na odział dzieny ale tym razem chodziłem zazwyczaj po prawie poł litrze i garsci psychotropow. To akurat trwało ze 3 miechy. Nabawiłem się marskości watroby , mam dalej depresję, leki, zaburzenia spoleczne, encefalopatię wątrobowa, epilepsję, nerwicę, OOBE , pierwsza fazę porfiri , zylaki układu pokarmowego, arytmię, małopłytkowość, we wiecznym oczekiwaniu na przeszczep. Co do trawy to powiem tyle. Wiekszość tych chorob to neurologia i pojebanie społeczne. Gdy nie zapale to mam napady padaczki, encefalopati, deprechy i mysli sam., Wątroba polepszyła sie ze skali molda 24pkt na 25 mozliwych do 16 czyli granica przeszczepu. Wczesniej 24 pkt dawały mi 20 % szans na przeżycie kolejnego roku. Gdy zapale nie mam oobe która są kurwa straszne! Nie mam skurczow od watroby, wychodzę z domu, i dużo innych. Nie mam np gastrofazy, chodzę, jestem miły, chce działać, po dwoch garsciach leków mam pojebanie na bani, brak skupienia, wszystko drży, padaczka jak była tak jest, a kasy idzie milion na leki. Po trawie normalnie idę załatwić sprawy, mogę nawet poezję spiewac i skakać na nartach po drzewach, nie wiem jak Wy ale,ja np nie pamiętam kiedy miałem niby takie super beki jak to pokazuja super telewizje- w ogole wyjebać cała ta durnote z życia! Dodam ze według prawa jestem niezdolny do pracy i mam rentę 1700 zł. Trawa w sklepie to około 600-700 zł za 10 (no kurwa smiech , a gówno jak samosiejka). Jak to działa na wątrobę i inne neurologiczne sprawy musiałabym wyjaśnić bardziej szczegółowo bo tu wchodzą pojęcia nazw składowych różnych enzymów itp.
Duzooo jeszcze mam w tym temacie... ale zobaczymy czy ktoś cos w ogole odpisze.
 

nekrolog

Member
Member
Dołączył
Czerwiec 17, 2023
Posty
9
Punkty
3
Wiek
44
Poważnie to wszystko przeszedłeś? Czy sobie jaja robisz? Nie rozumiem jednego w takich sytuacjach, gdzie w takich momentach jest rodzina? wydaję mi się że Ci "zdrowi" są bardziej pojebani od ludzi którzy w brew pozorom są ludźmi normalnymi potrzebującymi jedynie pomocy , czyli tylko zrozumienia.
 

pradawnyelf

Member
Member
Dołączył
Czerwiec 1, 2023
Posty
7
Punkty
3
Wiek
37
Poważnie to wszystko przeszedłeś? Czy sobie jaja robisz? Nie rozumiem jednego w takich sytuacjach, gdzie w takich momentach jest rodzina? wydaję mi się że Ci "zdrowi" są bardziej pojebani od ludzi którzy w brew pozorom są ludźmi normalnymi potrzebującymi jedynie pomocy , czyli tylko zrozumienia.
Tak , przeszedłem i przechodzę nadal, miałem stronę i opisywałem co nie co z tego, ale oprócz mnie i paru babek nikt tego nie czytał, bo wiadomo TOKSYCZNE a od tego się teraz nakazuje wszystkim trzymać z daleka, ale jednocześnie być bardzo czułym na pokaz. No i nie było chujow i cyckow tylko moje fantazje rysunkowe. Moment - rodzina- jak w wieku 5 lat umiera ci ojciec w latach 90-ych to byłem spostrzegany jako juz ten zły odgórnie. Bo bez ojca, niewychowany, zbir, bękart, bydle itp. Cała rodzina od kazdej strony postanowiła sobie darować pomoc młodej wdowce z 2 dzieci. Babka czyli matka ojca nazywała mnie bydlakiem , bękartem zresztą tez, znęcała się nad matka , wyzywała ja od dziwek i kurew, gdzie matka siedziała z nami i pracowała jako sprzątaczka w przedszkolu. Ale to tez długa historia. Takze rodziny - Brak. Znajomi - zawsze wszyscy byli tacy cudowni, o złotych sercach, pomagający, płaczący nad krzywda i niesprawiedliwością. Do czasu jak przestałem kupować piwka. Znajomych brak- nawet niektórzy zablokowali mój numer- w końcu byłem w psychiatryku ( jestem niepoczytalny nie?). Ja nie oceniam czy ktoś jest zdrowy czy nie, bo np w szpitalach spędziłem trochę lat ostatnio i widziałem takie rzeczy jakie kurwa historia i najlepsze pismaki w zyciu nie widzieli. Jeszcze jak ten Covid był to juz w ogole, ogień kurwa ludzkich dramatów i podziały na lepszych i gorszych. Dalej, zdiagnozowali mnie na przeszczep, po dwoch latach polskie NFZ postanowiło mnie skierować na przeszczep. Oczywiscie musisz się zgodzić ze jesteś alkoholikiem i to głownie od wódki tu jestem plus ewentualnie cos tam. Dostajesz pytanie czy piłes kiedys alkohol, odpowiadasz ze tak i juz jesteś alkoholikiem i musisz iść na 3-4 lata odwyku. Ja miałem prosciej bo byłem w psychiatryku itp. no ale jak byłem w tych szpitalach to jacys złodzieje wpadli na moje konto w banku i postanowili sobie nabrać kredytow na moja osobe. Ogolnie ponad 100tys. Chodzę juz 2 lata po policjach i innych sadach i wyobraź sobie, ze chuj - ja to muszę spłacać bo nie potrafię udowodnić ze to złodzieje i skąd wiem ze to złodzieje akurat i dlaczego oskarżam kogoś za cos czego mogli nie zrobic (paranoja poziom ekspert). Do tego co jakies 2-3 tygodnie dostaje list od sadu z wyrokiem nakazu jakiejś zapłaty . Np. w zeszłym tygodniu dostałem 2 na łączną kwotę prawie 8 tys. Dodam ze żaden, powtórzę wyraźniej zoooodyyyn nie chce mnie do pracy, po primo jestem według nich :uposledzony , niebezpieczny, niestabilny, toksyczny, wzbudzający litość wsrod pracownikowi i niekompetentny do wszystkiego. Moja własna zona co do spłat , bo ja nie chce się poddać - ja nie chce- i chce walczyć z tymi kurwami, to ta wysłała pismo ze ja jestem niepełnosprawny umysłowo i przez swoje użalanie nad soba nie mogę spłacać kredytow w terminie i prosi o raty za mnie. To mnie dobiło od paru dni. Dodam na koniec ze mam 37 lat, z zawodu jestem inzynierem mechaniki i budowy maszyn ze specjalizacja komputerowego wspomagania prac inzynierskich po polibudzie. 10 lat pracowałem w zawodzie od kontrolera jakosci połączeń spawanych, kierownik kontroli jakości, dyrektor produkcyjny ponad 250 osób po 3 zmiany, potem jako mistrz produkcji i dyrektor ustawiania parkow maszynowych do obróbki, konstrukcje, technologie , 2 języki. programy CNC, dobory całych parkow wraz z oprzyrządowaniem, płynnie programy CAD, CAM CAE. Teraz mnie nie chcą nawet na stróża w nocy z gwizdkiem. Fizycznie nie mogę pracować bo mi wątroba z brzuchem wybuchnie. Postanowiłem się leczyć po swojemu chociaż i wyjebalem te leki od roku ponad, i jaram oporowo. Jarałem juz jak miałem 18 lat i jakoś kurwa przez całą moja naukę raz w zyciu nie miałem paska na swiadectwie. Niewazne. Potem juz mniej, sporadycznie , bo znajomi i tak woleli wodke i tak. Kretyni swoja droga ale jebać tych madrych z wyższych sfer ułomności. Moje najlepsze projekty, rysunki zwykłe , pomysły wszystko zawsze z trawa i spokojem, nigdy na szybko. Trawa co mi daje w tym co teraz robię? Robię muzykę , rysuje cyfrowo, gdyż na kartce nie za bardzo mogę bo mam trzesiawki w rękach utrudniające., ale i potrafię robić własne modele do generowania zdjęć AI , modele własne czatu gpt i wszystko to czego w Polsce jeszcze tak naprawdę nie ma. I tak nie zarobiłem na tym nic, takze nie widzę w tym sensu, aby rysować , robić muzykę czy pisać. W rok nie zarobiłem nawet 300 zł aby przedłużyć sobie serwer. Nie pytajcie nawet o zone , bo jest i co, jest. Brat był , kiedys, teraz jest gdzies dumnym ojcem po warszawsku z ta zjebana ideologia z gazet i seriali. No i co jeszcze ,gdybym zarl te leki dalej co mi dawali to nie wiem co by było, ja to wyjebalem i za 800 zł wolę sobie kupić trawę. Tylko ze to chujostwo z apteki za 800 zł 10 gram to ja pierdole. Mniejsza z tym ze na tych plugach mnie wyjebali nie raz, ale takie ryzyko. Nie stać mnie na ich leki bo to gdzies 1200 miesięcznie. Ogolnie około 30-40 miesiacznie by było idealnie. Teraz akurat nic nie mam i nawet z domu nie wychodzę bo juz 2 dzień nie jaram , to zaraz się zaczna padaczki. Renta za tydzień , a temat kurwa wolą rozdać na Ukrainę niz swoim pomoc. Dorabiam sobie i zbieram butelki. A jeszcze nie pisałem jak dzwonili do mnie ze jest wątroba do przeszczepu i mam 2 godziny na przyjazd, a mi komornik 3 dni przed zajebał wszystkie pieniadze z konta , nie jadłem przez tydzień i w ogole, przeszczep przy takim stanie nie byłby możliwy to sobie mozecie wyobrazić moje szczescie. Na dniach planuje nie wiem co , ale czytałem gdzieś ze jak człowiekowi naprawdę wszystko stanie się obojętne i to tak naprawdę obojętne to juz nie pomoze nic. Jestem bardzo blisko, tylko piesek i trawa mnie tu trzyma jeszcze- jedyne przyjemności , ktore i tak mi zabiora- bo i tak się komus nie spodoba sam fakt ze jeszcze cos mam.
 

nekrolog

Member
Member
Dołączył
Czerwiec 17, 2023
Posty
9
Punkty
3
Wiek
44
Ziomek wszystko jest do ogarnięcia, masz łeb i myślisz nieprzeciętnie widzisz rzeczy które innych nawet nie zainteresują. Nie znam szczegółów tych kredytów ale to też temat nie na tutaj. Ta Twoja żona to co z nią? dogadujecie się? w sumie to psycholog ze mnie pierwsza klasa tak jak z Ciebie bo to można pisać i pisać a mi myszką na kl. ekranowej jest ciężko. Współczuję dzieciństwa i świetnie piszesz super tekst, nawet mi chciało się przeczytać a nie lubie tego.
 
K

KOT

Guest
z twojej opowieści efliepradawny widze, ze zeby byc popierdolonym i odpoczywac miesiącami w tworkach to jednak trzeba miec poro kabony na koncie, nie dla biedy to, nie dla biedy takie atrakcje.......
 

pradawnyelf

Member
Member
Dołączył
Czerwiec 1, 2023
Posty
7
Punkty
3
Wiek
37
z twojej opowieści efliepradawny widze, ze zeby byc popierdolonym i odpoczywac miesiącami w tworkach to jednak trzeba miec poro kabony na koncie, nie dla biedy to, nie dla biedy takie atrakcje.......
Nie wiem, nie znam sie, nigdy nie byłem, nigdy nie robiłem ,nigdy nie mialem.
 
Do góry