Mój chłopak unika tematu lekarzy i profilaktyki jak ognia. Chciałabym, żeby zaczął regularnie badać jądra, bo wiem, jakie to ważne, ale nie wiem, jak z nim o tym pogadać, żeby nie poczuł się osaczony albo zawstydzony. Jak delikatnie zacząć ten temat i przekonać faceta do samobadania? Znacie jakieś dobre materiały lub sposoby, żeby go do tego przekonać?