Witamy

Siemka Wam Pasjonaci , Jedna Pasja Jedna Miłość !

Nawozy outdoor

Ermmk

Member
Member
Dołączył
Luty 8, 2022
Posty
19
Punkty
3
Wiek
21
Siemka używam różnego typu nawozów outdoor tym roku testuje guerilla tabs azofoska obornik oldschool nawozy mieszanki typu subcool i własne mieszanki.
jestem ciekaw jakiego typu nawozów wy używacie!
Napiszcie z jakimi nawozami pobiliście rekordy
Ile około suszu mieliście i jak używaliście wasze nawozy
 

wiracha tulipan

Member
Member
Dołączył
Grudzień 22, 2022
Posty
6
Punkty
3
Wiek
33
Na olx chłop ma Bat guano więc można wziąć :)
Ja lece na organice, obornik, w zeszłym roku kupiłem w dino jakieś 15kg fajnego nawozu z agrecola po 7 zł. z dobrym NPK. Przewaga PK. Więc stosuję go na kwitnięcie.
 
L

Lanrete

Guest
Kilka lat wstecz, ponad tysiąc dni temu robiłem uprawe outdoor. Stosowałem wtedy dolomit taki biały proszek, coś na podobe jak to co młodzież wciąga nosem, dałem ze dwie garście pod rośline przy wsadzaniu i to nie był nawóz ha . Dałem także takie pałeczki jak zapałki ale to na chuj się nadaje. Zebrałem tyle ile dała mi roślina. W tym roku nie dałem dolomita bo po co?! Nawozić będę glebą ze spota która jest taka brązowo czarna i jest tam duzo tych robaków co zakłada się na haczyk gdy oczywiście jest się na rybach, to takie czerwono-różowe glizdy one spulchniają glebe i do niej sobie tak zwyczajnie srają a to pasuje moim roślinom. Nad dolomitem to zastanowie się jeszcze a reszta to gówno.
 

wiracha tulipan

Member
Member
Dołączył
Grudzień 22, 2022
Posty
6
Punkty
3
Wiek
33
Kilka lat wstecz, ponad tysiąc dni temu robiłem uprawe outdoor. Stosowałem wtedy dolomit taki biały proszek, coś na podobe jak to co młodzież wciąga nosem, dałem ze dwie garście pod rośline przy wsadzaniu i to nie był nawóz ha . Dałem także takie pałeczki jak zapałki ale to na chuj się nadaje. Zebrałem tyle ile dała mi roślina. W tym roku nie dałem dolomita bo po co?! Nawozić będę glebą ze spota która jest taka brązowo czarna i jest tam duzo tych robaków co zakłada się na haczyk gdy oczywiście jest się na rybach, to takie czerwono-różowe glizdy one spulchniają glebe i do niej sobie tak zwyczajnie srają a to pasuje moim roślinom. Nad dolomitem to zastanowie się jeszcze a reszta to gówno.
Chyba nie wiesz do czego służy dolomit, radze poczytać podstawy o nawożeniu rooślin jak i przygotowaniu wcześneij ziemi.
 
Do góry