Witamy

Siemka Wam Pasjonaci , Jedna Pasja Jedna Miłość !

Gnom the Jungle 80x80 ,100x100 ,Amnesia Haze ,GelatoxKosher od Gnoma ,GTJ 150wx2

aktor

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
37
Punkty
33
Siemanko ,projekt zakończony ,pierwszy GelatoxKosher poszedł w 55flo pod kosę
dał jakieś 75 g ,72 wrzucałem w słoiki
BTW te topy na blacie to nie wszystko ,jeszcze 50g mokrych pojedyńczych bobków poszło od razu do suszarki 😂🤣


 
Ostatnia edycja:

aktor

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
37
Punkty
33
A tu reszta ,czyli 1x GelatoxKosher i 2x Amnezja haze ,sobie wiszą ,szczegóły i inne bajery na dniach ,
acha zakończone było 36/12/64 ,czyli 112 dni
IMG_20220512_063553.jpgIMG_20220512_063539.jpgIMG_20220512_063550.jpg
 

aktor

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
37
Punkty
33
Siemanko ,oto Amnesia Haze z prawej , straszna chujnia z iloscią ,ale palonko pierwsza liga ,dała 54 g (aktorska klapa :):p)
 
Ostatnia edycja:

aktor

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
37
Punkty
33
Siemanko ,Amnesia Haze lewa , podobnie jak koleżanka ilość słaba ,ale temat gitarka ,wynik 52g
 

aktor

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
37
Punkty
33
Podsumowanie , kurwasz twarz
GelatoxKosher 1 72g Mocne ,typowa indi ( o ile się znam ) mimo 55dni flo wbija w kanapę

GelatoxKosher 2 83g jak wyżej mocne , zapach zajebisty (owocowy ,słodki ,przyjemny ,zajebisty ) podobnie jak koleżanka ,ale mimo swoich 64 dni flo nie wbija jak młodsza kolezakna ,mozna posiedzieć pośmiać ,DLA MNIE NR 1 👌👌:cool::cool: tego grow ,mimo że dostałem w prezencie , bo ja zawsze chciałem mieć swoją Amnesie ,ale to zaraz .

Amnesia Haze 1 prawa strona 54g , Jak wyżej mocna ,ale spoko ,niby jak to sati pośmiać posiedzieć ,co chciałem zaznaczyć
ZAPACH , JA TAKIEGO SKURWYSYŃSKO MOCNEGO ZAPACHU NIGDY NIGDZIE NIE CZUŁEM (y)(y)😵💫😵💫 ,wioząc może gram ,moze dw w kieszeni bez wora , na drugi dzień wsiadłem do samochodu ,to normalnie jebało takim skunem że chuj ,a moja po pracy wzięła samochód to powedziała że jebie jak skurwesyn. TZN typowy (dla kobiet nie taki przyjemny jak gelatoxkosher ,tylko smród na maksa ) ,
Kosior (a raczej nietypowy ,jak dla mnie ) KTO miał ten pewnie wie 😮🥴

Amnesia Haze 2 lewa 52g ,podobnie jak wyżej ,tylko zapach przyjemniejszy ,tzn mocny ,ale przyjemny powiedziałbym że owocowy ,ale w jednej i drugiej czuć żywicę w chuj

Btw ,ze wszystkimi jest problem przy curiingi i otwieraniu słoików w pomieszczeniu :);)
 
Ostatnia edycja:

aktor

Administrator
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
37
Punkty
33
W sumie 261 g ,słabo mimo to zadowolony jestem bardziej ,niz 460g z afów ( BTW ostatni rzut 3 afy boks 80x80 i 262g :p:D )
PODZIĘKOWAŁBYM ZA RADY ,ALE ŻADNEJ NIE DOSTAŁEM
a przydałoby się :cool::cool:
Mimo to ,wiem że jak sam nie spróbujesz ,to chuja będziesz wiedział
Dziękuję za uwagę, POZDRAWIAM
 
Do góry