Witamy

Siemka Wam Pasjonaci , Jedna Pasja Jedna Miłość !

250MH/600HPS[pierwszy grow] 1,44m2 (Bruce Banner, Gelato x Pine, Pine x GSC) BioTabs

SzNaps

Member
Member
Dołączył
Sierpień 18, 2022
Posty
62
Punkty
18
I cyk, dzień chyba 37.
Dla potomności

Podlewanko wleciało, a co tam.
Po ok 800 na doniczke, przelało się tyle co po ściankach póki ziemia nie spuchła.
Jedna najmłodsza dostała 450ml

Do tego cal mag profilaktycznie - 0.5/L

Cyk cyk

full
 

SzNaps

Member
Member
Dołączył
Sierpień 18, 2022
Posty
62
Punkty
18
Up & down

Dzień 47.
Podlewanko co 2-3 dni w ilościach od 1.5l do 500 ml, jak nie ma sucho bardzo to leje profilaktycznie, bo góra przesycha a czuć że na dole ciąży woda.
Podlewane z dodatkiem bio pk w ilości do 0.5ml/L + 0.5ml/L calmag. Nie widzę przenawożenia, powoli nich sobie podjadają.

Z nowości to hermienie się 2 plantów, producent ich nieznany, a szkoda. Mimo usilnych starań, żeby pozbyć się wszystkich jaj kilka się ukryło i wyjebalo pyłek...

Po za tym dostały trochę fryzjera, po przecinałem liście i Dolne odrosty topkowo - popcornowe.

Czekam na rozwój wydarzeń.

Cyk cyk

full



full
 

chwastuho

Administrator
Członek Załogi
Administrator
Dołączył
Listopad 16, 2021
Posty
250
Punkty
63
Bardzo ładnie idzie ,te hermy to życie dlatgo Grower musi cały czas pilnować roślin haha
 

SzNaps

Member
Member
Dołączył
Sierpień 18, 2022
Posty
62
Punkty
18
I cyk
full



Przedwczoraj podlane w ilości ok 1l + calmag i bio pk, po za 2 sztukami, które nie wykazywały takiego pragnienia i dostały po 0.5l na głowę.

Jutro jeśli będzie wyschniete wystarczająco dostaną czyściutką słodką wodę na orzeźwienie.


Hmmm, dodaje się melasę do pożywek, przynajmniej tak kiedyś czytałem. A nie posiadając nic na stanie, co tam mógłbym dorzucić?
 

SzNaps

Member
Member
Dołączył
Sierpień 18, 2022
Posty
62
Punkty
18
Dobry den.
Dzień 53
Podlewanko dnia wczorajszego, czysta woda, ilość ok 2l na glowe, w zamiarze był lekki flush.


Roślinki dziś bedą podpisane, zaczynamy

Cyk
Legenda:
P - Pine x GSC - jebane hermidło
BB - Bruce Banner - sweet seeds - z 4 rosną 2, 2 zmutowane
G - Gelato x Pineapple express od Cube Seeds - fajnie rosną w moim odczuciu


P2
full



P1
full


BB1
full


BB1 szczyt
full


BB2
full


szczyt BB2
full


G2
full


szczyt G2
full


G3
full


szczyt G3
full


G1
full


szczyt G1
full


G4
full


szczyt G4
full



gruppen party
full
 

SzNaps

Member
Member
Dołączył
Sierpień 18, 2022
Posty
62
Punkty
18
Dzisiejszy temat przewodni: ZNAJDŹ INTRUZA

full


full


full


full


full




tne już całe gałązki, bez pierdolenia, są pochowane pojedynczo gdzies pod listki, kurwy jebane....

chyba otworze fabryke oleju z pierwszego tloczenia, pestek będzie w chuj do tego :)
 

SzNaps

Member
Member
Dołączył
Sierpień 18, 2022
Posty
62
Punkty
18
Dzień 61

Dziś wleciało Podlewanko z odżywkami, 1ml / L calmag i bio pk, poprzednie z calmagiem 0.5/L

Myślicie, że warto w międzyczasie uzupełniać jakąś mykoryze czy coś? Teraz pewnie już za późno, ale przyszłościowo chciał bym wiedzę uzupełnić.

Co warto dodawać do biotabs ów?

Dolomity?
Keramzyt na dol/górę?


Jeszcze kilka razy chciał bym wykorzystać obecne podłoże, a później może spróbuje z kokosem?


Pestek się narobiło, ale nie poddaje się, jedziemy do końca. Z każdym razem człowiek będzie mądrzejszy o pewne doświadczenia.


Cyk cyk


full



full
 

SzNaps

Member
Member
Dołączył
Sierpień 18, 2022
Posty
62
Punkty
18
Dzień 75

Od ok tygodnia sama woda i oczekiwanie na finał.

full


full


full



Są pesteczki, poukrywane. Jakieś patenty na nie? Jak wyschnie i potrząsnę to wypadną? 😎
 

SzNaps

Member
Member
Dołączył
Sierpień 18, 2022
Posty
62
Punkty
18
Elo elo czterydwazero yo yo.

Stan terminalny.

Wszystko urzniete w pizdu. Dość tej katorgi.

Powoli znika Susz, ale podsumowanie nastopi ile udało mi się w pierwszym grow zdobyć.

Póki co ok 9g poszło w komin.

Lampy off, temperatura spada, w tym momencie ok 16 stopni na strychu, wentylatory dmuchajo i ssajo, winno być okej.

full
 
Ostatnia edycja:

SzNaps

Member
Member
Dołączył
Sierpień 18, 2022
Posty
62
Punkty
18
Suchego - dobrze suchego 😏 wyszło w tym momencie 285g, do tego czasu spalone lekko 40 więc wynik 300+ z 6 krzaków.

2 zostawiam które się schermily, osobiście nawet nie chce mi się ich dotykać, podobno pestek mają od kurwy.

Jedna roślina o dziwo bez była, inne miały znośne ilości, inne masakra. Gdzie zobaczyłem pestkę to ja skublem.

Pestek mam pewnie z 200-300 na ten moment.

Jedną roślinkę zostawiam na święta + te dwa Hermany, ale one pójdą pewnie na przetwory, tylko jeszcze nie zdecydowałem w jaki sposób.
Pozostały sort posłuży jako zwrot kosztów + upgrade boxa.

Czy projekt w zimie przyniesie efekt to wątpię, ale spróbuję.


Jak na pierwszy raz było by git gdyby nie pestki, a tak to czuje niedosyt..... AVE

Edit: mimo, że bruce bannery były mikrusami, dobre 2 x mniejsze od pozostałych to dały najwięcej, bo po 38 i 47g z krzaka (nie biorę pod uwagę ile wcześniej z nich wziąłem)
 
Ostatnia edycja:
Do góry